Hobby

položek: 6

na stránku

 • Bosch IXO V Basic

  Lehký, kompaktní aku šroubovák páté generace Bosch IXO V Basicvhodný pro běžné domácí práce. Napětí článku 3,6 V, kroutící moment 4,5 Nm.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 1042 Kč včetně daně: 1250 Kč

 • Bosch Nástavec IXO,mlýnek

  Nástavec Spice na nejprodávanější šroubovák na světě Bosch IXO. Tento nástavec vám dopomůže ke snadnému opepření vašeho pokrmu.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 450 Kč včetně daně: 540 Kč

 • Bosch Nástavec IXO, řezačka

  Nástavec na akušroubovák Bosch IXO pro řezání různých materiálů. Nástavec je určen pro flexibilní řezání různých materiálů do tloušťky až 6 mm, jako např.: PVC, karton, kůže, látky a podobné materiály.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 408 Kč včetně daně: 490 Kč

 • Bosch Nástavec IXO, regulace točivého momentu

  Nástavec na akušroubovák Bosch IXO vždy ta správná síla.Skvělé pro práci i s nejmenšími šrouby díky ovládání točivého momentu.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 450 Kč včetně daně: 540 Kč

 • Bosch Nástavec IXO, dmýchadlo

  BBQ nástavec dmýchadlo na nejprodávanější šroubovák na světěBosch IXO. Tento nástavec vám dopomůže ke snadnému zapálení grilu. Žáruvzdorný BBQ nástavec zaručuje vždy to správné množství vzduchu pro rozpálení grilu. V balení i šňůrku na zápěstí pro bezpečné zacházení.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 425 Kč včetně daně: 510 Kč

 • Bosch Nástavec IXO, excentrický

  Nástavec na akušroubovák Bosch IXO pro práci na těžko dostupných místech. Díky excentrickému nástavci můžete pracovat i v extrémní blízkosti okrajů. Dozvědět se více
  Bez daně: 367 Kč včetně daně: 440 Kč

položek: 6

na stránku