Hygiena

Položky 120 z celkem 114

na stránku

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Primasoft zásobník na tekuté mýdlo, 1 l

  • bílý plastový zásobník na dolévání tekutého mýdla
  • zamykání na klíček, snadné dávkování
  • rozměry v mm: 115 x 110 x 245
  • objem: 1 l
  • jednotka prodeje 1 kus
  Dozvědět se více
  Bez daně: 425 Kč včetně daně: 510 Kč

 • Tekuté mýdlo - Mitia aloe a mléko - 500 ml

  • jemné složení pomáhá zachovat pokožku hebkou a vláčnou,
  • objem dávkování: 500 ml
  • jednotka prodeje 1 kus
  Dozvědět se více
  Bez daně: 71 Kč včetně daně: 85 Kč

 • Tork Matic® Soft papírové ručníky v roli Premium

  Tork Matic® papírové ručníky v roli jsou skvělé pro toalety a umývárny luxusního vzhledu. Jsou jemné a opatřené modrou ražbou se vzorem listů. Díky funkci QuickDry™ suší ruce rychle a důkladně. Role jsou vhodné pro zásobník na papírové ručníky v roli Tork Matic®, který byl navržen pro snadnou údržbu na toaletách a umývárnách s vysokým provozem. Díky dávkování po jednom útržku šetří čas a snižují spotřebu.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 1146 Kč včetně daně: 1375 Kč

 • Jemné papírové ručníky v roli Tork Matic®

  Nabídněte svým hostům komfort s jemnými papírovými ručníky v roli Tork Matic®. Zaručují dobré osušení rukou a mají šedou ražbu se vzorem listů. Role jsou vhodné pro zásobník na papírové ručníky v roli Tork Matic®, který byl navržen pro snadnou údržbu na toaletách a umývárnách s vysokým provozem. Díky dávkování po jednom útržku šetří čas a snižují spotřebu.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 1021 Kč včetně daně: 1225 Kč

 • Modré papírové ručníky v roli Tork Matic®

  Modré papírové ručníky v roli Tork Matic® jsou schválené pro styk s potravinami, a jsou proto ideální pro mycí stanice v provozovnách, v nichž se připravuje jídlo. Role jsou vhodné pro zásobník na papírové ručníky v roli Tork Matic®, který byl navržen pro snadnou údržbu na toaletách a umývárnách s vysokým provozem. Díky dávkování po jednom útržku šetří čas a snižují spotřebu.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 1124 Kč včetně daně: 1349 Kč

 • Tork Matic® zelené papírové ručníky v roli

  Tork Matic® zelené papírové ručníky v roli jsou pevné a díky výborným absorpčním schopnostem zaručují efektivní sušení rukou. Role jsou vhodné pro zásobník na papírové ručníky v roli Tork Matic®, který byl navržen pro snadnou údržbu na toaletách a umývárnách s vysokým provozem. Díky dávkování po jednom útržku šetří čas a snižují spotřebu.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 913 Kč včetně daně: 1095 Kč

 • Tork Matic® papírové ručníky v roli – extra dlouhá role

  Tork Matic® systém na papírové ručníky v roli (H1) nabízí vysokou kapacitu, která je ideální pro rušné toalety a umývárny v místech, jako jsou školy nebo letiště.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 1613 Kč včetně daně: 1935 Kč

 • Tork Soft toaletní papír Jumbo role Premium

  Tork Jumbo systém vyniká časovou efektivitou a nižšími náklady a nabízí mnohem větší objem toaletního papíru než standardní role. Tork Soft toaletní papír Jumbo role Premium 2vrstvý nabízí nejen prvotřídní vzhled i pocit na dotek, ale také skvělý výkon. Je vhodný pro provozovny s vysokou návštěvností.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 846 Kč včetně daně: 1015 Kč

 • Tork toaletní papír Jumbo role Advanced

  Systém Tork Jumbo vyniká časovou efektivitou a nižšími náklady a nabízí mnohem větší objem toaletního papíru než standardní role. Tork toaletní papír Jumbo role Advanced 2vrstvý nabízí skvělý poměr mezi náklady a kvalitou a je ideální pro provozovny s vysokou návštěvností.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 571 Kč včetně daně: 685 Kč

 • Toaletní papír Tork Jumbo v roli Universal – 1vrstvý

  Systém Tork Jumbo vyniká časovou efektivitou a nižšími náklady a nabízí mnohem větší objem toaletního papíru než standardní role. Jednovrstvý Toaletní papír Tork Jumbo v roli Universal splňuje základní potřeby toalet a umýváren a současně nabízí dobrou kvalitu za přiměřenou cenu. Je ideální pro provozovny s vysokou návštěvností.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 446 Kč včetně daně: 535 Kč

 • Role toaletního papíru Tork Soft Mini Jumbo Premium

  Systém Tork Mini Jumbo vyniká časovou efektivitou a nižšími náklady a nabízí mnohem větší objem toaletního papíru než standardní role. Role dvouvrstvého toaletního papíru Tork Mini Jumbo Premium nabízí nejen prvotřídní vzhled i pocit na dotek, ale také skvělý výkon. Je vhodný pro provozovny se střední až vysokou návštěvností.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 996 Kč včetně daně: 1195 Kč

 • Tork toaletní papír Mini Jumbo role Advanced

  Systém Tork Mini Jumbo vyniká časovou efektivitou a nižšími náklady a nabízí mnohem větší objem toaletního papíru než standardní role. Tork toaletní papír Mini Jumbo role Advanced 2vrstvý nabízí skvělý poměr mezi náklady a kvalitou a je ideální pro provozovny se střední až vysokou návštěvností.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 679 Kč včetně daně: 815 Kč

 • Tork toaletní papír Mini Jumbo role Advanced – 1vrstvý

  Systém Tork Mini Jumbo vyniká časovou efektivitou a nižšími náklady a nabízí mnohem větší objem toaletního papíru než standardní role. Tork toaletní papír Mini Jumbo role Advanced 1vrstvý nabízí skvělý poměr mezi náklady a kvalitou a je ideální pro provozovny se střední až vysokou návštěvností.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 679 Kč včetně daně: 815 Kč

 • Tork Extra jemný toaletní papír konvenční role Premium – 4vrstvý

  Nabídněte svým hostům komfort domova, i když jsou právě mimo domov, pomocí toaletního papíru Tork v konvenčních rolích Premium. Tento extra měkký toaletní papír nabízí luxusní vzhled i omak a v moderních toaletách a umývárnách v hotelích či kancelářských budovách zajišťuje prvotřídní komfort.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 596 Kč včetně daně: 715 Kč

 • Toaletní papír Tork Soft v konvenční roli Premium – 3vrstvý

  Nabídněte svým hostům komfort domova, i když jsou právě mimo domov, pomocí toaletního papíru Tork v konvenčních rolích Premium. Tento měkký toaletní papír nabízí prvotřídní vzhled i omak a na toaletách a v umývárnách s nízkou návštěvností zaručuje odpovídající komfort.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 741 Kč včetně daně: 889 Kč

 • Tork jemný 3-vrstvý toaletní papír konvenční role

  Nabídněte svým hostům komfort domova, i když jsou právě mimo domov, pomocí kvalitního toaletního papíru Tork v konvenčních rolích. Tento jemný toaletní papír nabízí prvotřídní vzhled i dotyk a na toaletách s nízkou návštěvností zaručuje odpovídající komfort.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 654 Kč včetně daně: 785 Kč

 • Tork - toaletní papír konvenční role Universal – 2 vrstvé

  Univerzální Tork toaletní papír konvenční role splňuje základní požadavky a pro toalety a umývárny s nízkou návštěvností současně nabízí dobrou kvalitu za přijatelnou cenu.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 658 Kč včetně daně: 790 Kč

 • Tork Extra jemný Mid-Size toaletní papír – 3vrstvý

  Zásobník na toaletní papír Tork Twin Mid-size je moderní a efektivní systém, ideální pro toalety a umývárny s nízkou až střední návštěvností, jejichž cílem je především spokojenost hostů. Nabízí vysokou efektivitu a zaručuje stálou dostupnost papíru pro hosty. Toaletní papír Tork Extra Soft Mid-Size Premium nabízí prvotřídní vzhled a omak v kombinaci s odpovídající kvalitou.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 1208 Kč včetně daně: 1449 Kč

 • Jemný toaletní papír Tork Mid-Size Premium

  Systém zásobníků na toaletní papír Tork Mid-size Twin je moderní a efektivní systém, ideální pro toalety a umývárny s nízkou až střední návštěvností, jejichž cílem je především spokojenost hostů. Nabízí vysokou efektivitu a zaručuje stálou dostupnost papíru pro hosty. Toaletní papír Tork Mid-Size Soft Premium nabízí prvotřídní vzhled a omak v kombinaci s odpovídající kvalitou.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 1063 Kč včetně daně: 1275 Kč

 • Tork Mid-Size toaletní papír

  Systém zásobníků na toaletní papír Tork Mid-size Twin je moderní a efektivní systém, ideální pro toalety a umývárny s nízkou až střední návštěvností, jejichž cílem je především spokojenost hostů. Nabízí vysokou efektivitu a zaručuje stálou dostupnost papíru pro hosty. U toaletního papíru Tork Mid-Size v kvalitě Advanced je skvěle vyvážen poměr mezi náklady a kvalitou.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 913 Kč včetně daně: 1095 Kč

Položky 120 z celkem 114

na stránku

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5