Hygiena

Položky 120 z celkem 124

na stránku

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 • Jemné papírové ručníky v roli Tork Matic®

  Nabídněte svým hostům komfort s jemnými papírovými ručníky v roli Tork Matic®. Zaručují dobré osušení rukou a mají šedou ražbu se vzorem listů. Role jsou vhodné pro zásobník na papírové ručníky v roli Tork Matic®, který byl navržen pro snadnou údržbu na toaletách a umývárnách s vysokým provozem. Díky dávkování po jednom útržku šetří čas a snižují spotřebu.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 1012 Kč Cena: 1225 Kč

 • Modré papírové ručníky v roli Tork Matic®

  Modré papírové ručníky v roli Tork Matic® jsou schválené pro styk s potravinami, a jsou proto ideální pro mycí stanice v provozovnách, v nichž se připravuje jídlo. Role jsou vhodné pro zásobník na papírové ručníky v roli Tork Matic®, který byl navržen pro snadnou údržbu na toaletách a umývárnách s vysokým provozem. Díky dávkování po jednom útržku šetří čas a snižují spotřebu.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 1115 Kč Cena: 1349 Kč

 • Tork Matic® zelené papírové ručníky v roli

  Tork Matic® zelené papírové ručníky v roli jsou pevné a díky výborným absorpčním schopnostem zaručují efektivní sušení rukou. Role jsou vhodné pro zásobník na papírové ručníky v roli Tork Matic®, který byl navržen pro snadnou údržbu na toaletách a umývárnách s vysokým provozem. Díky dávkování po jednom útržku šetří čas a snižují spotřebu.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 905 Kč Cena: 1095 Kč

 • Tork Matic® papírové ručníky v roli – extra dlouhá role

  Tork Matic® systém na papírové ručníky v roli (H1) nabízí vysokou kapacitu, která je ideální pro rušné toalety a umývárny v místech, jako jsou školy nebo letiště.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 1599 Kč Cena: 1935 Kč

 • Tork Soft toaletní papír Jumbo role Premium

  Tork Jumbo systém vyniká časovou efektivitou a nižšími náklady a nabízí mnohem větší objem toaletního papíru než standardní role. Tork Soft toaletní papír Jumbo role Premium 2vrstvý nabízí nejen prvotřídní vzhled i pocit na dotek, ale také skvělý výkon. Je vhodný pro provozovny s vysokou návštěvností.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 839 Kč Cena: 1015 Kč

 • Tork toaletní papír Jumbo role Advanced

  Systém Tork Jumbo vyniká časovou efektivitou a nižšími náklady a nabízí mnohem větší objem toaletního papíru než standardní role. Tork toaletní papír Jumbo role Advanced 2vrstvý nabízí skvělý poměr mezi náklady a kvalitou a je ideální pro provozovny s vysokou návštěvností.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 566 Kč Cena: 685 Kč

 • Toaletní papír Tork Jumbo v roli Universal – 1vrstvý

  Systém Tork Jumbo vyniká časovou efektivitou a nižšími náklady a nabízí mnohem větší objem toaletního papíru než standardní role. Jednovrstvý Toaletní papír Tork Jumbo v roli Universal splňuje základní potřeby toalet a umýváren a současně nabízí dobrou kvalitu za přiměřenou cenu. Je ideální pro provozovny s vysokou návštěvností.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 442 Kč Cena: 535 Kč

 • Role toaletního papíru Tork Soft Mini Jumbo Premium

  Systém Tork Mini Jumbo vyniká časovou efektivitou a nižšími náklady a nabízí mnohem větší objem toaletního papíru než standardní role. Role dvouvrstvého toaletního papíru Tork Mini Jumbo Premium nabízí nejen prvotřídní vzhled i pocit na dotek, ale také skvělý výkon. Je vhodný pro provozovny se střední až vysokou návštěvností.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 988 Kč Cena: 1195 Kč

 • Tork toaletní papír Mini Jumbo role Advanced

  Systém Tork Mini Jumbo vyniká časovou efektivitou a nižšími náklady a nabízí mnohem větší objem toaletního papíru než standardní role. Tork toaletní papír Mini Jumbo role Advanced 2vrstvý nabízí skvělý poměr mezi náklady a kvalitou a je ideální pro provozovny se střední až vysokou návštěvností.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 674 Kč Cena: 815 Kč

 • Tork toaletní papír Mini Jumbo role Advanced – 1vrstvý

  Systém Tork Mini Jumbo vyniká časovou efektivitou a nižšími náklady a nabízí mnohem větší objem toaletního papíru než standardní role. Tork toaletní papír Mini Jumbo role Advanced 1vrstvý nabízí skvělý poměr mezi náklady a kvalitou a je ideální pro provozovny se střední až vysokou návštěvností.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 674 Kč Cena: 815 Kč

 • Tork Extra jemný toaletní papír konvenční role Premium – 4vrstvý

  Nabídněte svým hostům komfort domova, i když jsou právě mimo domov, pomocí toaletního papíru Tork v konvenčních rolích Premium. Tento extra měkký toaletní papír nabízí luxusní vzhled i omak a v moderních toaletách a umývárnách v hotelích či kancelářských budovách zajišťuje prvotřídní komfort.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 591 Kč Cena: 715 Kč

 • Toaletní papír Tork Soft v konvenční roli Premium – 3vrstvý

  Nabídněte svým hostům komfort domova, i když jsou právě mimo domov, pomocí toaletního papíru Tork v konvenčních rolích Premium. Tento měkký toaletní papír nabízí prvotřídní vzhled i omak a na toaletách a v umývárnách s nízkou návštěvností zaručuje odpovídající komfort.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 735 Kč Cena: 889 Kč

 • Tork jemný 3-vrstvý toaletní papír konvenční role

  Nabídněte svým hostům komfort domova, i když jsou právě mimo domov, pomocí kvalitního toaletního papíru Tork v konvenčních rolích. Tento jemný toaletní papír nabízí prvotřídní vzhled i dotyk a na toaletách s nízkou návštěvností zaručuje odpovídající komfort.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 649 Kč Cena: 785 Kč

 • Tork - toaletní papír konvenční role Universal – 2 vrstvé

  Univerzální Tork toaletní papír konvenční role splňuje základní požadavky a pro toalety a umývárny s nízkou návštěvností současně nabízí dobrou kvalitu za přijatelnou cenu.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 653 Kč Cena: 790 Kč

 • Tork Extra jemný Mid-Size toaletní papír – 3vrstvý

  Zásobník na toaletní papír Tork Twin Mid-size je moderní a efektivní systém, ideální pro toalety a umývárny s nízkou až střední návštěvností, jejichž cílem je především spokojenost hostů. Nabízí vysokou efektivitu a zaručuje stálou dostupnost papíru pro hosty. Toaletní papír Tork Extra Soft Mid-Size Premium nabízí prvotřídní vzhled a omak v kombinaci s odpovídající kvalitou.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 1198 Kč Cena: 1449 Kč

 • Jemný toaletní papír Tork Mid-Size Premium

  Systém zásobníků na toaletní papír Tork Mid-size Twin je moderní a efektivní systém, ideální pro toalety a umývárny s nízkou až střední návštěvností, jejichž cílem je především spokojenost hostů. Nabízí vysokou efektivitu a zaručuje stálou dostupnost papíru pro hosty. Toaletní papír Tork Mid-Size Soft Premium nabízí prvotřídní vzhled a omak v kombinaci s odpovídající kvalitou.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 1054 Kč Cena: 1275 Kč

 • Tork Mid-Size toaletní papír

  Systém zásobníků na toaletní papír Tork Mid-size Twin je moderní a efektivní systém, ideální pro toalety a umývárny s nízkou až střední návštěvností, jejichž cílem je především spokojenost hostů. Nabízí vysokou efektivitu a zaručuje stálou dostupnost papíru pro hosty. U toaletního papíru Tork Mid-Size v kvalitě Advanced je skvěle vyvážen poměr mezi náklady a kvalitou.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 905 Kč Cena: 1095 Kč

 • Tork Mid-Size toaletní papír Universal – 1vrstvý

  Systém zásobníků na toaletní papír Tork Mid-size (T6) zajistí, že vám toaletní papír nikdy nedojde. Je vhodný pro místa se středním provozem a organizace, které dbají na design a pohodlí.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 905 Kč Cena: 1095 Kč

 • Tork SmartOne® toaletní papír

  Systém toaletního papíru Tork SmartOne jedinečným způsobem nabízí pokaždé jeden hygienický útržek a v porovnání s tradičními zásobníky na jumbo role snižuje spotřebu až o 40 %. Každá role tak tak vystačí pro více návštěvníků. Tork SmartOne Mini role s vysokou kapacitou jsou vhodné pro náročné toalety a umývárny s nízkou až střední návštěvností podle toho, jaký Tork SmartOne Mini zásobník si vyberete.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 607 Kč Cena: 735 Kč

 • Tork SmartOne® Mini toaletní papír

  Systém Tork SmartOne Mini toaletní papír jedinečným způsobem nabízí pokaždé jeden hygienický útržek a v porovnání s tradičními zásobníky na jumbo role snižuje spotřebu až o 40 %. Každá role tak vystačí pro více návštěvníků. Tork SmartOne Mini role s vysokou kapacitou jsou vhodné pro náročné toalety a umývárny s nízkou až střední návštěvností podle toho, jaký Tork SmartOne Mini zásobník si vyberete.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 756 Kč Cena: 915 Kč

Položky 120 z celkem 124

na stránku

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5