Tork - Mýdlo a péče o pokožku

Položky 120 z celkem 26

na stránku

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 • Tork Mini zásobník na tekuté mýdlo

  Menší zásobníky na tekuté mýdlo Tork jsou vhodné pro všechny toalety a umývárny s nízkou kapacitou – a to i do náročného prostředí.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 652 Kč Cena: 789 Kč

 • Tork pěnové mýdlo antimikrobiální (biocid)

  Myjte si ruce důkladně s Tork antimikrobiálním pěnovým mýdlem, certifikovaným podle EN 1499. Složení s nízkým obsahem alkoholu je vysoce účinné v boji proti bakteriím, virům a kvasinkám. Kombinuje běžné mytí rukou a dezinfekci v jednom kroku. Navíc není parfémováno a neobsahuje barviva, takže snižuje riziko vzniku alergických reakcí. Vhodné do Tork zásobníků na pěnové mýdlo, které se snadno používají a nabízejí všem uživatelům dokonalou hygienu rukou.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 462 Kč Cena: 559 Kč

 • Tork pěnové mýdlo jemné (kosmetický přípravek)

  Poskytuje péči pro všechny typy pokožky. Jemné pěnové mýdlo Tork má svěží vůni a obsahuje hydratační a vyživující složky. Vytváří jemnou a krémovou pěnu pro šetrné mytí rukou. Vhodné do zásobníků na pěnové mýdlo Tork, které se snadno používají a nabízejí všem uživatelům dokonalou hygienu rukou.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 288 Kč Cena: 349 Kč

 • Tork pěnové mýdlo extra jemné (kosmetický přípravek)

  Nabídněte návštěvníkům mimořádnou péči o citlivou pokožku. Tork pěnové mýdlo extra jemné je hebké a krémové a tvoří mimořádně bohatou pěnu pro šetrné mytí rukou. Toto mýdlo snižuje díky svému jemnému složení bez parfemace a barviv riziko podráždění pokožky. Certifikováno Evropským centrem pro výzkum alergií (ECARF) jako vhodné pro alergiky. Vhodné do Tork zásobníků na pěnové mýdlo, které se snadno používají a nabízejí všem uživatelům dokonalou hygienu rukou.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 346 Kč Cena: 419 Kč

 • Tork Mini tekuté mýdlo na vlasy a tělo (kosmetický přípravek)

  Tork tekuté mýdlo na vlasy a tělo nabízí hotelům, školám a sportovním klubům praktický sprchový gel a šampon v jednom. Jeho jemné složky se svěží unisex vůní zanechávají pokožku a vlasy krásně hebké. Vhodný do zásobníků na tekuté mýdlo Tork Mini, které se snadno používají a nabízejí všem uživatelům dokonalou hygienu rukou.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 107 Kč Cena: 129 Kč

 • Tork Mini luxusní tekuté mýdlo na vlasy a tělo (kosmetický přípravek)

  Tork Mini luxusní tekuté mýdlo na vlasy a tělo je určeno pro hosty, kteří očekávají praktická řešení a je kombinací sprchového gelu, šamponu a kondicionéru v jednom. Jeho příjemná vůně pokožku a vlasy osvěží a prvotřídní kombinace jemných čisticích složek a kondicionérů je zanechá hebké a měkké. Vhodný do Tork Mini zásobníků na tekuté mýdlo, které se snadno používají a nabízejí všem uživatelům dokonalou hygienu rukou.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 115 Kč Cena: 139 Kč

 • Tork sprejové mýdlo (kosmetický přípravek)

  Nabídněte více s menší spotřebou. Tork sprejové mýdlo nabízí 3 000 dávek mýdla na ruce bez parfemace a barviv, které je šetrné k pokožce. Toto mýdlo je ideální pro toalety a umývárny s vysokou návštěvností, u kterých je důležitá především efektivita. Vhodný do zásobníků na tekuté a sprejové mýdlo Tork, které se snadno používají a poskytují všem uživatelům dokonalou hygienu rukou.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 189 Kč Cena: 229 Kč

 • Tork sprejové mýdlo neparfemované (kosmetický přípravek)

  Vyberte si mýdlo, se kterým obsloužíte více hostů a ušetříte Tork sprejové mýdlo nabízí 3 000 dávek mýdla na ruce bez parfemace a barviv, které je šetrné k pokožce. Toto mýdlo je ideální pro toalety a umývárny s vysokou návštěvností, u kterých je důležitá především efektivita. Vhodný do Tork  zásobníků na tekuté a sprejové mýdlo, které se snadno používají a poskytují všem uživatelům dokonalou hygienu rukou.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 264 Kč Cena: 319 Kč

 • Tork tekuté mýdlo průmyslové (kosmetický přípravek)

  Tork tekuté mýdlo průmyslové obsahuje složky rozpouštějící tuk, které jsou vysoce účinné pro odstranění nečistot, oleje a mastnoty, a přesto jsou šetrné k pokožce. Mýdlo neobsahuje parfemaci ani barviva, a minimalizuje tak alergické reakce. Vhodný do Tork zásobníků na tekuté a sprejové mýdlo, které se snadno používají a nabízejí všem uživatelům dokonalou hygienu rukou.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 164 Kč Cena: 199 Kč

 • Tork tekuté mýdlo na vlasy a tělo (kosmetický přípravek)

  Tork tekuté mýdlo na vlasy a tělo nabízí hotelům, školám a sportovním klubům praktický sprchový gel a šampon v jednom. Jeho jemné složky se svěží unisex vůní zanechávají pokožku a vlasy krásně hebké. Vhodný do Tork zásobníků na tekuté mýdlo, které se snadno používají a nabízejí všem uživatelům dokonalou hygienu rukou.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 156 Kč Cena: 189 Kč

 • Tork tekuté mýdlo jemné (kosmetický přípravek)

  Nabídněte svým zákazníkům víceúčelové mýdlo se svěží vůní, vhodné pro všechny typy pokožky. Tork Mini tekuté mýdlo jemné obsahuje hydratační a regenerační složky šetrné k pokožce, které zaručují šetrné mytí rukou. Vhodný do Tork zásobníků na tekuté mýdlo, které se snadno používají a nabízejí všem uživatelům dokonalou hygienu rukou.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 156 Kč Cena: 189 Kč

 • Tork tekuté mýdlo extra jemné (kosmetický přípravek)

  Nabídněte citlivé pokožce mimořádnou péči s Tork tekutým mýdlem extra jemným. Toto mýdlo je díky svému jemnému složení bez parfémů a barviv velmi šetrné k pokožce. Certifikováno Evropským centrem pro výzkum alergií (ECARF) jako vhodné pro alergiky. Vhodné do Tork zásobníků na tekuté mýdlo, které se snadno používají a nabízejí všem uživatelům dokonalou hygienu rukou

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 164 Kč Cena: 199 Kč

 • Tork tekuté mýdlo luxusní jemné (kosmetický přípravek)

  Nabídněte návštěvníkům svěží jasmínovou vůni luxusního jemného tekutého mýdla Tork. Mezi jeho prvotřídní složky s exkluzivní vůní a bohatým lila odstínem patří také výtažek z hedvábí, který zanechává pokožku úžasně hebkou. Vhodný do Tork zásobníků na tekuté mýdlo, které se snadno používají a nabízejí všem uživatelům dokonalou hygienu rukou.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 189 Kč Cena: 229 Kč

 • Tork Mini zásobník na tekuté mýdlo

  Zásobník řady Tork Elevation na tekuté mýdlo - 475 ml. Díky svému robustnímu provedení vhodný také do náročných prostředí. Řada Tork Elevation je série hladkého a funkčního vzhledu v moderním duchu, který pasuje do prostředí většiny toalet a umýváren.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 652 Kč Cena: 789 Kč

 • Tork zásobník na tekuté mýdlo s loketní pákou

  Tork zásobník na tekuté mýdlo v designu Elevation s loketní pákou je vhodný pro oblasti, kde má hygiena rukou zásadní význam, a lze jej použít v kombinaci s širokou nabídkou Tork produktů pro péči o pokožku v hermeticky uzavřených lahvích. Zásobníky Elevation se vyznačují funkčním a moderním designem, který zaručuje dlouhotrvající dojem.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 1098 Kč Cena: 1329 Kč

 • Tork zásobník na tekuté a sprejové mýdlo

  Tork zásobník na tekuté a sprejové mýdlo v designu Elevation je vhodný pro toalety a umývárny s vysokou návštěvností, kde je kladen důraz na efektivitu. Lze jej používat s celou řadou produktů Tork pro péči o pokožku v hermeticky uzavřených lahvích. Zásobníky Elevation se vyznačují funkčním a moderním designem, který na vaše hosty udělá trvalý dojem.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 817 Kč Cena: 989 Kč

 • Tork zásobník na tekuté a sprejové mýdlo

  Tork zásobník na tekuté a sprejové mýdlo v designu Elevation je vhodný pro toalety a umývárny s vysokou návštěvností, kde je kladen důraz na efektivitu. Lze jej používat s celou řadou produktů Tork pro péči o pokožku v hermeticky uzavřených lahvích. Zásobníky Elevation se vyznačují bezproblémovou obsluhou a funkčním, moderním designem, který na vaše hosty udělá trvalý dojem. Dozvědět se více
  Cena bez daně: 817 Kč Cena: 989 Kč

 • Tork čistič WC sedátek

  Tork čistič WC sedátek dodává návštěvníkům mimořádný pocit čistoty a pohodlí. Zajistěte si hygieničtější WC sedátko s jedinou dávkou čističe WC sedátek na kousku toaletního papíru. Vhodné pro Tork Mini zásobník na tekuté mýdlo s prokázaným snadným používáním. 

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 148 Kč Cena: 179 Kč

 • Tork neparfémovaný krém na ruce a tělo (kosmetický přípravek)

  Tork krém na ruce a tělo je ideální pro normální, suchou a citlivou pokožku. Při pravidelném používání pomáhá chránit pokožku před nadměrným vysoušením, zanechává ji vyživenou a znatelně hebkou. Jedná se o neparfemovaný krém s pečujícími složkami, který pokožce poskytuje přirozenou úroveň hydratace. Vhodný do zásobníků na tekuté mýdlo Tork Mini, které se snadno používají a nabízejí všem uživatelům dokonalou hygienu rukou.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 189 Kč Cena: 229 Kč

 • Tork zásobník na pěnové mýdlo

  Moderní design s hladkým povrchem a čistými liniemi, který se bude skvěle hodit na vaše toalety a umývárny. Vytvořte skvělý dojem, který podpoří image vysoké kvality vašeho podniku. Stylová nerezová ocel s ochranou proti otiskům prstů vypadá skvěle a zůstává vždy čistá.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 1611 Kč Cena: 1949 Kč

Položky 120 z celkem 26

na stránku

Stránka:
 1. 1
 2. 2