Tork - Toaletní papír

Položky 120 z celkem 37

na stránku

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 • Tork čistič WC sedátek

  Tork čistič WC sedátek dodává návštěvníkům mimořádný pocit čistoty a pohodlí. Zajistěte si hygieničtější WC sedátko s jedinou dávkou čističe WC sedátek na kousku toaletního papíru. Vhodné pro Tork Mini zásobník na tekuté mýdlo s prokázaným snadným používáním. 

  Dozvědět se více
  Bez daně: 148 Kč s daní: 179 Kč

 • Tork Folded toaletní papír Advanced

  Systém Tork Folded toaletní papír nabízí hygienické dávkování po jednotlivých útržcích, které omezuje plýtvání a snižuje náklady na údržbu. Tork Folded toaletní papír Advanced nabízí skvělý poměr mezi náklady a kvalitou. Tento systém je ideální pro provozovny s nízkou až střední návštěvností, zejména ve zdravotnictví a v sektoru hotelnictví, restaurací a cateringu.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 1338 Kč s daní: 1619 Kč

 • Tork Folded Soft toaletní papír Premium

  Systém Tork Folded toaletní papír nabízí hygienické dávkování po jednotlivých útržcích, které omezuje plýtvání a snižuje náklady na údržbu. Tork Folded Soft toaletní papír Premium nabízí nejen prvotřídní vzhled a pocit na dotek, ale také skvělý výkon. Tento systém je ideální pro provozovny s nízkou až střední návštěvností, zejména ve zdravotnictví a v sektoru hotelnictví, restaurací a cateringu.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 1198 Kč s daní: 1449 Kč

 • Tork Folded Extra Soft toaletní papír Premium

  Systém Tork Folded toaletní papír nabízí hygienické dávkování po jednotlivých útržcích, které omezuje plýtvání a snižuje náklady na údržbu. Tork Folded Extra Soft toaletní papír Premium nabízí nejen prvotřídní vzhled a pocit na dotek, ale také skvělý výkon. Tento systém je ideální pro provozovny s nízkou až střední návštěvností, zejména ve zdravotnictví a v sektoru hotelnictví, restaurací a cateringu.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 1321 Kč s daní: 1599 Kč

 • Tork SmartOne® Mini toaletní papír

  Systém Tork SmartOne Mini toaletní papír jedinečným způsobem nabízí pokaždé jeden hygienický útržek a v porovnání s tradičními zásobníky na jumbo role snižuje spotřebu až o 40 %. Každá role tak vystačí pro více návštěvníků. Tork SmartOne Mini role s vysokou kapacitou jsou vhodné pro náročné toalety a umývárny s nízkou až střední návštěvností podle toho, jaký Tork SmartOne Mini zásobník si vyberete.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 1189 Kč s daní: 1439 Kč

 • Tork SmartOne® toaletní papír

  Systém toaletního papíru Tork SmartOne jedinečným způsobem nabízí pokaždé jeden hygienický útržek a v porovnání s tradičními zásobníky na jumbo role snižuje spotřebu až o 40 %. Každá role tak tak vystačí pro více návštěvníků. Tork SmartOne Mini role s vysokou kapacitou jsou vhodné pro náročné toalety a umývárny s nízkou až střední návštěvností podle toho, jaký Tork SmartOne Mini zásobník si vyberete.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 974 Kč s daní: 1179 Kč

 • Tork Mid-Size toaletní papír

  Systém zásobníků na toaletní papír Tork Mid-size Twin je moderní a efektivní systém, ideální pro toalety a umývárny s nízkou až střední návštěvností, jejichž cílem je především spokojenost hostů. Nabízí vysokou efektivitu a zaručuje stálou dostupnost papíru pro hosty. U toaletního papíru Tork Mid-Size v kvalitě Advanced je skvěle vyvážen poměr mezi náklady a kvalitou.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 1487 Kč s daní: 1799 Kč

 • Tork Extra jemný Mid-Size toaletní papír – 3vrstvý

  Zásobník na toaletní papír Tork Twin Mid-size je moderní a efektivní systém, ideální pro toalety a umývárny s nízkou až střední návštěvností, jejichž cílem je především spokojenost hostů. Nabízí vysokou efektivitu a zaručuje stálou dostupnost papíru pro hosty. Toaletní papír Tork Extra Soft Mid-Size Premium nabízí prvotřídní vzhled a omak v kombinaci s odpovídající kvalitou.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 1652 Kč s daní: 1999 Kč

 • Tork - toaletní papír konvenční role Universal – 2 vrstvé

  Univerzální Tork toaletní papír konvenční role splňuje základní požadavky a pro toalety a umývárny s nízkou návštěvností současně nabízí dobrou kvalitu za přijatelnou cenu.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 823 Kč s daní: 996 Kč

 • Toaletní papír Tork Soft v konvenční roli Premium – 3vrstvý

  Nabídněte svým hostům komfort domova, i když jsou právě mimo domov, pomocí toaletního papíru Tork v konvenčních rolích Premium. Tento měkký toaletní papír nabízí prvotřídní vzhled i omak a na toaletách a v umývárnách s nízkou návštěvností zaručuje odpovídající komfort.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 1007 Kč s daní: 1219 Kč

 • Tork Extra jemný toaletní papír konvenční role Premium – 4vrstvý

  Nabídněte svým hostům komfort domova, i když jsou právě mimo domov, pomocí toaletního papíru Tork v konvenčních rolích Premium. Tento extra měkký toaletní papír nabízí luxusní vzhled i omak a v moderních toaletách a umývárnách v hotelích či kancelářských budovách zajišťuje prvotřídní komfort.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 817 Kč s daní: 989 Kč

 • Tork toaletní papír Mini Jumbo role Advanced – 1vrstvý

  Systém Tork Mini Jumbo vyniká časovou efektivitou a nižšími náklady a nabízí mnohem větší objem toaletního papíru než standardní role. Tork toaletní papír Mini Jumbo role Advanced 1vrstvý nabízí skvělý poměr mezi náklady a kvalitou a je ideální pro provozovny se střední až vysokou návštěvností.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 1049 Kč s daní: 1269 Kč

 • Tork toaletní papír Mini Jumbo role Advanced

  Systém Tork Mini Jumbo vyniká časovou efektivitou a nižšími náklady a nabízí mnohem větší objem toaletního papíru než standardní role. Tork toaletní papír Mini Jumbo role Advanced 2vrstvý nabízí skvělý poměr mezi náklady a kvalitou a je ideální pro provozovny se střední až vysokou návštěvností.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 1016 Kč s daní: 1229 Kč

 • Tork toaletní papír Jumbo role Advanced

  Systém Tork Jumbo vyniká časovou efektivitou a nižšími náklady a nabízí mnohem větší objem toaletního papíru než standardní role. Tork toaletní papír Jumbo role Advanced 2vrstvý nabízí skvělý poměr mezi náklady a kvalitou a je ideální pro provozovny s vysokou návštěvností.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 850 Kč s daní: 1029 Kč

 • Tork Soft toaletní papír Jumbo role Premium

  Tork Jumbo systém vyniká časovou efektivitou a nižšími náklady a nabízí mnohem větší objem toaletního papíru než standardní role. Tork Soft toaletní papír Jumbo role Premium 2vrstvý nabízí nejen prvotřídní vzhled i pocit na dotek, ale také skvělý výkon. Je vhodný pro provozovny s vysokou návštěvností.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 1181 Kč s daní: 1429 Kč

 • Toaletní papír Tork Jumbo v roli Universal – 1vrstvý

  Systém Tork Jumbo vyniká časovou efektivitou a nižšími náklady a nabízí mnohem větší objem toaletního papíru než standardní role. Jednovrstvý Toaletní papír Tork Jumbo v roli Universal splňuje základní potřeby toalet a umýváren a současně nabízí dobrou kvalitu za přiměřenou cenu. Je ideální pro provozovny s vysokou návštěvností.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 660 Kč s daní: 799 Kč

 • Role toaletního papíru Tork Soft Mini Jumbo Premium

  Systém Tork Mini Jumbo vyniká časovou efektivitou a nižšími náklady a nabízí mnohem větší objem toaletního papíru než standardní role. Role dvouvrstvého toaletního papíru Tork Mini Jumbo Premium nabízí nejen prvotřídní vzhled i pocit na dotek, ale také skvělý výkon. Je vhodný pro provozovny se střední až vysokou návštěvností.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 1388 Kč s daní: 1679 Kč

 • Tork zásobník na papírové podložky

  Tork zásobník na papírové podložky zaručí vašim toaletám a umývárnám vysokou úroveň hygieny díky dávkování podložek po jedné.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 735 Kč s daní: 889 Kč

 • Tork zásobník na papírové podložky

  Tork zásobník na papírové podložky zaručí vašim toaletám a umývárnám vysokou úroveň hygieny díky dávkování podložek po jedné

  Dozvědět se více
  Bez daně: 735 Kč s daní: 889 Kč

 • Tork Folded zásobník na toaletní papír

  Tork Folded zásobník na toaletní papír v designu Elevation je ideální pro podniky s nízkou až střední návštěvností. Díky dávkování po jednom útržku, kdy se uživatel dotýká pouze útržku, který použije, nabízí vyšší úroveň hygieny. Zásobníky Tork Elevation se vyznačují funkčním, moderním designem, který na vaše hosty udělá trvalý dojem.

  Dozvědět se více
  Bez daně: 817 Kč s daní: 989 Kč

Položky 120 z celkem 37

na stránku

Stránka:
 1. 1
 2. 2