Tork - Toaletní papír

Položky 120 z celkem 38

na stránku

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 • Tork čistič WC sedátek

  Tork čistič WC sedátek dodává návštěvníkům mimořádný pocit čistoty a pohodlí. Zajistěte si hygieničtější WC sedátko s jedinou dávkou čističe WC sedátek na kousku toaletního papíru. Vhodné pro Tork Mini zásobník na tekuté mýdlo s prokázaným snadným používáním. 

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 157 Kč Cena: 190 Kč

 • Tork Folded toaletní papír Advanced

  Systém Tork Folded toaletní papír nabízí hygienické dávkování po jednotlivých útržcích, které omezuje plýtvání a snižuje náklady na údržbu. Tork Folded toaletní papír Advanced nabízí skvělý poměr mezi náklady a kvalitou. Tento systém je ideální pro provozovny s nízkou až střední návštěvností, zejména ve zdravotnictví a v sektoru hotelnictví, restaurací a cateringu.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 1215 Kč Cena: 1470 Kč

 • Tork Folded Soft toaletní papír Premium

  Systém Tork Folded toaletní papír nabízí hygienické dávkování po jednotlivých útržcích, které omezuje plýtvání a snižuje náklady na údržbu. Tork Folded Soft toaletní papír Premium nabízí nejen prvotřídní vzhled a pocit na dotek, ale také skvělý výkon. Tento systém je ideální pro provozovny s nízkou až střední návštěvností, zejména ve zdravotnictví a v sektoru hotelnictví, restaurací a cateringu.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 1008 Kč Cena: 1220 Kč

 • Tork Folded Extra Soft toaletní papír Premium

  Systém Tork Folded toaletní papír nabízí hygienické dávkování po jednotlivých útržcích, které omezuje plýtvání a snižuje náklady na údržbu. Tork Folded Extra Soft toaletní papír Premium nabízí nejen prvotřídní vzhled a pocit na dotek, ale také skvělý výkon. Tento systém je ideální pro provozovny s nízkou až střední návštěvností, zejména ve zdravotnictví a v sektoru hotelnictví, restaurací a cateringu.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 1190 Kč Cena: 1440 Kč

 • Tork SmartOne® Mini toaletní papír

  Systém Tork SmartOne Mini toaletní papír jedinečným způsobem nabízí pokaždé jeden hygienický útržek a v porovnání s tradičními zásobníky na jumbo role snižuje spotřebu až o 40 %. Každá role tak vystačí pro více návštěvníků. Tork SmartOne Mini role s vysokou kapacitou jsou vhodné pro náročné toalety a umývárny s nízkou až střední návštěvností podle toho, jaký Tork SmartOne Mini zásobník si vyberete.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 930 Kč Cena: 1125 Kč

 • Tork SmartOne® toaletní papír

  Systém toaletního papíru Tork SmartOne jedinečným způsobem nabízí pokaždé jeden hygienický útržek a v porovnání s tradičními zásobníky na jumbo role snižuje spotřebu až o 40 %. Každá role tak tak vystačí pro více návštěvníků. Tork SmartOne Mini role s vysokou kapacitou jsou vhodné pro náročné toalety a umývárny s nízkou až střední návštěvností podle toho, jaký Tork SmartOne Mini zásobník si vyberete.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 748 Kč Cena: 905 Kč

 • Tork Mid-Size toaletní papír

  Systém zásobníků na toaletní papír Tork Mid-size Twin je moderní a efektivní systém, ideální pro toalety a umývárny s nízkou až střední návštěvností, jejichž cílem je především spokojenost hostů. Nabízí vysokou efektivitu a zaručuje stálou dostupnost papíru pro hosty. U toaletního papíru Tork Mid-Size v kvalitě Advanced je skvěle vyvážen poměr mezi náklady a kvalitou.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 1112 Kč Cena: 1345 Kč

 • Jemný toaletní papír Tork Mid-Size Premium

  Systém zásobníků na toaletní papír Tork Mid-size Twin je moderní a efektivní systém, ideální pro toalety a umývárny s nízkou až střední návštěvností, jejichž cílem je především spokojenost hostů. Nabízí vysokou efektivitu a zaručuje stálou dostupnost papíru pro hosty. Toaletní papír Tork Mid-Size Soft Premium nabízí prvotřídní vzhled a omak v kombinaci s odpovídající kvalitou.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 1293 Kč Cena: 1565 Kč

 • Tork Extra jemný Mid-Size toaletní papír – 3vrstvý

  Zásobník na toaletní papír Tork Twin Mid-size je moderní a efektivní systém, ideální pro toalety a umývárny s nízkou až střední návštěvností, jejichž cílem je především spokojenost hostů. Nabízí vysokou efektivitu a zaručuje stálou dostupnost papíru pro hosty. Toaletní papír Tork Extra Soft Mid-Size Premium nabízí prvotřídní vzhled a omak v kombinaci s odpovídající kvalitou.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 1471 Kč Cena: 1780 Kč

 • Tork - toaletní papír konvenční role Universal – 2 vrstvé

  Univerzální Tork toaletní papír konvenční role splňuje základní požadavky a pro toalety a umývárny s nízkou návštěvností současně nabízí dobrou kvalitu za přijatelnou cenu.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 748 Kč Cena: 905 Kč

 • Toaletní papír Tork Soft v konvenční roli Premium – 3vrstvý

  Nabídněte svým hostům komfort domova, i když jsou právě mimo domov, pomocí toaletního papíru Tork v konvenčních rolích Premium. Tento měkký toaletní papír nabízí prvotřídní vzhled i omak a na toaletách a v umývárnách s nízkou návštěvností zaručuje odpovídající komfort.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 905 Kč Cena: 1095 Kč

 • Tork Extra jemný toaletní papír konvenční role Premium – 4vrstvý

  Nabídněte svým hostům komfort domova, i když jsou právě mimo domov, pomocí toaletního papíru Tork v konvenčních rolích Premium. Tento extra měkký toaletní papír nabízí luxusní vzhled i omak a v moderních toaletách a umývárnách v hotelích či kancelářských budovách zajišťuje prvotřídní komfort.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 727 Kč Cena: 880 Kč

 • Tork toaletní papír Mini Jumbo role Advanced – 1vrstvý

  Systém Tork Mini Jumbo vyniká časovou efektivitou a nižšími náklady a nabízí mnohem větší objem toaletního papíru než standardní role. Tork toaletní papír Mini Jumbo role Advanced 1vrstvý nabízí skvělý poměr mezi náklady a kvalitou a je ideální pro provozovny se střední až vysokou návštěvností.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 826 Kč Cena: 1000 Kč

 • Tork toaletní papír Mini Jumbo role Advanced

  Systém Tork Mini Jumbo vyniká časovou efektivitou a nižšími náklady a nabízí mnohem větší objem toaletního papíru než standardní role. Tork toaletní papír Mini Jumbo role Advanced 2vrstvý nabízí skvělý poměr mezi náklady a kvalitou a je ideální pro provozovny se střední až vysokou návštěvností.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 826 Kč Cena: 1000 Kč

 • Tork toaletní papír Jumbo role Advanced

  Systém Tork Jumbo vyniká časovou efektivitou a nižšími náklady a nabízí mnohem větší objem toaletního papíru než standardní role. Tork toaletní papír Jumbo role Advanced 2vrstvý nabízí skvělý poměr mezi náklady a kvalitou a je ideální pro provozovny s vysokou návštěvností.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 698 Kč Cena: 845 Kč

 • Tork Soft toaletní papír Jumbo role Premium

  Tork Jumbo systém vyniká časovou efektivitou a nižšími náklady a nabízí mnohem větší objem toaletního papíru než standardní role. Tork Soft toaletní papír Jumbo role Premium 2vrstvý nabízí nejen prvotřídní vzhled i pocit na dotek, ale také skvělý výkon. Je vhodný pro provozovny s vysokou návštěvností.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 1033 Kč Cena: 1250 Kč

 • Toaletní papír Tork Jumbo v roli Universal – 1vrstvý

  Systém Tork Jumbo vyniká časovou efektivitou a nižšími náklady a nabízí mnohem větší objem toaletního papíru než standardní role. Jednovrstvý Toaletní papír Tork Jumbo v roli Universal splňuje základní potřeby toalet a umýváren a současně nabízí dobrou kvalitu za přiměřenou cenu. Je ideální pro provozovny s vysokou návštěvností.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 545 Kč Cena: 660 Kč

 • Role toaletního papíru Tork Soft Mini Jumbo Premium

  Systém Tork Mini Jumbo vyniká časovou efektivitou a nižšími náklady a nabízí mnohem větší objem toaletního papíru než standardní role. Role dvouvrstvého toaletního papíru Tork Mini Jumbo Premium nabízí nejen prvotřídní vzhled i pocit na dotek, ale také skvělý výkon. Je vhodný pro provozovny se střední až vysokou návštěvností.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 1215 Kč Cena: 1470 Kč

 • Tork zásobník na papírové podložky

  Tork zásobník na papírové podložky zaručí vašim toaletám a umývárnám vysokou úroveň hygieny díky dávkování podložek po jedné.

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 620 Kč Cena: 750 Kč

 • Tork zásobník na papírové podložky

  Tork zásobník na papírové podložky zaručí vašim toaletám a umývárnám vysokou úroveň hygieny díky dávkování podložek po jedné

  Dozvědět se více
  Cena bez daně: 620 Kč Cena: 750 Kč

Položky 120 z celkem 38

na stránku

Stránka:
 1. 1
 2. 2